Автостоп розширив свій асортимент запчастинами німецького бенду Stellox. Європейська якість за доступну ціну!

Автостоп  розширив свій асортимент запчастинами німецького бенду Stellox. Європейська якість за доступну ціну!

Автостоп розширив свій асортимент запчастинами німецького бенду Stellox. Європейська якість за доступну ціну!


УВАГА! НА ВСЮ ПРОДУКЦІЮ Stellox ДІЄ ГАРАНТІЯ 1(ОДИН) РІК ДЛЯ ЛЕГКОВИХ АВТОМОБІЛІВ, ТА 6 МІСЯЦІВ ДЛЯ КОМЕРЦІЙНИХ АВТО ТА ТАКСІ.
ГАРАНТІЯ ДІЄ З МОМЕНТУ ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАПЧАСТИНИ НА ПАРТНЕРСЬКИЙ СТО.


Stellox – німецький бренд, під яким продаються автозапчастини для легкових і комерційних транспортних засобів (вантажних, автобусів, сільськогосподарської та спецтехніки). Stellox – це висока якість за доступну ціну на всі необхідні запчастини та надзвичайно широкий асортимент (понад 40 тис. позицій запчастин у 500 товарних підгрупах) для автомобілів німецьких, французьких, італійських і японських марок.

Запчастини Stellox виробляються в 12-ти країнах світу на тих же OEM і OES виробництвах, що виготовляють деталі на конвеєри виробників автомобілів (ОЕМ - виробництво оригінальних частин для збирання автомобілів на конвеєрі, ОЕС -постачання оригінальних запасних частин для гарантійного обслуговування авто у фірмовій дилерській мережі). Це кращі виробничі майданчики з сучасним виробничим обладнанням і новітніми технологіями, сертифіковані за виробничими стандартами ISO 9001, TS/ISO 16949 та екологічним стандартом ISO 14001. Сертифікати ISO підтверджені незалежними організаціями з сертифікації: TUV (Німеччина), BVQI (Швейцарія), SGS (Великобританія), DNV (Норвегія), DQS (Німеччина). Мають європейську гомологацію (відповідають покращеним стандартам) ECE R90 і ECER37.

В найпопулярнішому в Європі електронному каталозі TecDoc (TecAlliance GmbH, Німеччина) ви зможете знайти кроси на всі продукти Stellox, а також фотографії і технічні дані.

Гарантійний термін на деталі Stellox за умови підтвердження установки на СТО – 12 місяців на запчастини для легкових і 6 місяців – для комерційних автомобілів, що є великим строком у порівнянні з іншими брендами цього цінового сегменту і вказує на впевненість виробника у якості продукції.


Постачальник запчастин Автостоп дбає про своїх клієнтів, постійно пропонуючи запчастини високої якості по найдоступнішим цінам!
Від тепер весь асортимент продукції Stellox доступний до замовлення у магазині Автостоп та на нашому сайті.

Пропонуємо величезний асортимент - більше 10 000 позицій.
Товарні категорії:
- Гальма, підвіска і амортизатори, рульове управління
- Фільтри і привід обладнання / ГРМ
- Трансмісія, зчеплення і привід
- Деталі двигуна, охолодження, запалювання і електрика
- Підвіска кабін, пневматика і гідравліка
ГАРАНТУЄМО ВАМ НАЙКРАЩУ ЦІНУ В УКРАЇНІ НА ВЕСЬ АСОРТИМЕНТ ПРОДУКЦІЇ Stellox!


Приходьте:
- м.Конотоп, вул.Г.Тхора,3 (АЗС "Сігмус")
Телефонуйте:
- 097-079-00-79
- 097-197-00-97
Пишіть:
- autostopkonotop@gmail.com